Zoeken
Zoeken

Fijne kerstdagen en gelukkig nieuwjaar

Het was een bewogen jaar, 2021. Corona was voortdurend in het nieuws en hield ons allen bezig. Hoe lang nog? Ondanks zware tijden wensen bestuur en adviseurs van de Stichting Kansrijk Berghuizen en de wijkkrant Hallo Berghuizen alle inwoners van onze wijk hele fijne kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar.
In dat nieuwe jaar 2022 hopen we meer dan dit jaar u op Hallo Berghuizen te voorzien van nieuwtjes, leuke verhalen en andere berichten, die te maken hebben met wat zich voordoet in onze wijk. Corona beperkte ons dit jaar zeer. Overigens, we zoeken nog een redacteur, liefst twee redacteuren, die willen helpen de wijkkrant met leuke en zinvolle artikelen te vullen. Heb je belangstelling, mail dan naar info@halloberghuizen.nl
Klik op onderstaande link om een animatie te bekijken met uiteraard onze beste wensen voor iedereen.  Het filmpje is gemaakt door Theo Krabbe.

Tekst: