Zoek
Zoek

Hallo Berghuizen gaat weer beginnen

Nadat de redactie van Hallo Berghuizen langdurig werd geteisterd door het Coronavirus staan we te popelen om weer te beginnen. Er is ook aanleiding voor: het groene schoolplein bij basisschool De Leemstee wordt binnenkort geopend, de bouw van de muziekkoepel in Park Stakenkamp begint over circa twee weken en in de vlinderhof in het park ontdekten vrijwilligers van het IVN bij een onderhoudsbeurt tot hun grote vreugde de eerste orchideeën.
Tip van de redactie. Ga eens kikkers luisteren bij de kikkerpoelen in de buurt.
We zullen we u als vanouds nieuwsverhalen en leesverhalen aanbieden. Er wonen genoeg interessante mensen in onze wijk en het verenigingsleven komt langzaam maar zeker weer op stoom. Dat was zaterdagmiddag al goed te zien en te horen bij levenslustige activiteiten op het terrein van de voetbalvereniging Berghuizen. Wij wensen u als redactie en medewerkers van Hallo Berghuizen veel leesplezier. Meer dan voorheen zullen we met regelmaat filmpjes aanbieden, dus bewegend beeld van alles wat zich afspeelt in en om onze wijk. Een tip: fiets eens langs de kikkerpoelen in de buurt om het enthousiaste gekwaak van kikkers te vernemen. In de voortuin van Frits en Bea van Glabbeek aan de Haarmansweg, in de wei tegenover de familie Koop aan de Koopsweg en links van de Oude Lutterkerkweg (inrijden vanaf de Postweg, links aan het einde van het eerste lange stuk weg).