Zoek
Zoek

Kast bij fysio nu ook beplakt

Op een vierde locatie in onze wijk heeft een schakelkast een ware metamorfose ondergaan. Cor Lap koos voor de kast voor de fysiotherapiepraktijk aan de Burgemeester Wallerstraat voor insecten met een afvaltintje.
De metamorfose wordt in het kader van het project Schoon Oldenzaal toegepast op twintig van deze kasten in Oldenzaal. Daarvan vier locaties in onze wijk. De kunstzinnig vormgegeven schakelkasten beogen de schijnwerper te zetten op het zwerfafval. Een schone stad en de noodzaak de rommel op te ruimen.
In het stadhuis wordt van 1 tot en met 19 november de tentoonstelling Schoon Oldenzaal gehouden over dit project, ontstaan uit een stadsidee van Clara Welhuis-Wiefferink. Zij bedacht van saaie schakelkasten iets moois te maken, met een link naar zwerfafval en de aansporing dat niet op straat te gooien